CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kars Baskılı Ambalaj Kağıdı

Kars Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Kars Baskılı Ambalaj Kağıtları | Kars Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Kars Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Kars Baskılı Kağıt | Kars Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Kars Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Kars baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Kars ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Kars ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk kars flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan kars ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Kars baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Kars ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Kars baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma kars baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm kars ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars baskılı ambalaj kağıdı, kars baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, kars baskılı ambalaj kağıdı, kars ambalaj kağıdı, firma kars baskılı ambalaj kağıdı, kars askılı paket ambalaj kağıdı, kars askılı kese kağıdı, kars ülfit kağıt, kars ambalaj kağıdı satın al, kraft kars ambalaj kağıdı fiyatlarıkars ambalaj kağıdı baskı, kars ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner