Kars Eko Termal Etiket

Kars Eko Termal Etiket | Kars Eko Termal Etiket Fiyatları | Kars Eko Termal Kağıt | Kars Termal Etiketler | Kars Eco Termal Etiket Nedir | Kars Top Termal Etiket | Kars Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kars eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kars eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kars etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kars etiket en kars ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kars eko termal etiket fiyatları ve kars eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kars eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kars eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kars termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kars ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kars etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars termal etiket, kars etiket balıkesir, kars boş etiketkars eco etiket, kars etiket fiyatları, kars eko termal etiket, kars etiket, kars eco termal etiket fiyatları, kars sıra numarası etiketi, kars ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner