Kars Mat Polipropilen Etiket

Kars Mat Polipropilen Etiket | Kars Pp Etiket | Kars Mat Etiket | Kars Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kars Polipropilen Ürünler | Kars Sembol Barkod Etiket | Kars Mat Pp Etiket | Kars Barkod Sistemleri | Kars Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kars mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kars polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kars pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kars mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kars at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kars mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kars mat pp etiket kars opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars mat etiket, kars opak pp, kars mat ppkars boş etiket, kars termal etiket fiyatları, kars şeffaf pp, kars mat polipropilen, kars etiket, etiket balıkesir, ribon balıkesir, karekod okuyucu balıkesir, polipropilen, kars polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner