CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kars Baskılı Pizza Kutusu

Kars Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Kars Pizza Kutuları | Kars Pizza Kutusu Fiyatları | Kars Pizza Kutusu | Kars Pizza Kutusu İmalat | Kars Pizza Kutusu Ölçüleri | Kars Pizza Kutusu Fiyatları | Kars Baskısız Pizza Kutusu | Kars Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, kars baklava kutusu, kars lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kars baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Kars baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kars baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Kars baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Kars baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Kars pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Kars pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Kars askılı pizza kutusu fiyatları ile kars pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Kars baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla kars baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars baskılı pizza kutusu, kars pizza kutuları, kars basklı kutular, kars baskılı pizza kutusu fiyatları, kars pizza kutusu fiyatları, kars pizza kutusu imalatı, kars pizza kutusu, kars baskılı pizza kutusu satışı, kars baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner