Kars Silvermat Etiket

Kars Silvermat Etiket | Kars Silvermat Etiket Fiyatları | Kars Silvermat Etiket Özellikleri | Kars Silvermat Etiket Yazıcı | Kars Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kars Silver Mat Etiket | Kars Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kars silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kars etiket türüdür. Genellikle kitap ve kars barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kars silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kars etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kars silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kars silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kars silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kars silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kars silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kars silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kars etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kars silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars silvermat etiket, kars termal etiket, kars silver mat etiketler, kars mat etiketler, kars silver mat etiket fiyatları, kars etiket fiyatları, kars şeffaf etiket fiyatları, kars silver mat barkod etiketi, kars barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner