Kars Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Kars | Kars Mini Diş Seti | Kars Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Kars | Traş Seti | Kars Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Kars otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri kars ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  kars otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Kars otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Kars otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti kars  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları kars ve kars  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars traş seti, traş seti fiyatları kars , kars buklet traş seti, otel traş setleri kars , kutulu traş setleri, kars otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri kars , kutulu buklet traş seti kars .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner