Kars Lamine Termal Etiket

Kars Lamine Termal Etiket | Kars Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kars Lamine Termal Etiket Nedir | Kars Lamine Termal Barkod Etiketi | Kars Termal Etiketler | Kars Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kars lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kars lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kars lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kars lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kars etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kars termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kars  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kars  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kars termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kars lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kars etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kars lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kars lamine termal etiket nedir? Lamine kars termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kars lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars lamine etiket, kars termal etiket, kars top etiket, kars ribonsuz baskı, kars baskılı etiket, kars renkli termal etiket, kars lamine termal barkod etiketi, kars kuşe etiket, kars termal etiket boyutları, kars boş etiket, kars termal etiket fiyatları, kars lamine etiketler, kars eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner