CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kars Baskılı Pide Kutusu

Kars Baskılı Pide Kutusu | Kars Pide Kutusu Fiyatları |Kars Pide Kutusu  |Kars Pide Kutusu Ölçüleri | Kars Pide Kutusu İmalatı | Kars Hazır Pide Kutusu | Kars Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kars Pide Kutuları | Kars Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kars baklava kutusu, pizza kutusu,kars lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kars baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kars baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kars baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kars baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kars pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kars pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kars baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kars pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kars baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kars pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kars pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars baskılı pide kutusu, kars pide kutusu fiyatları, kars pide kutusu imalatı, kars pide kutusu , kars baskılı pide kutusu fiyatları, kars baskılı ambalajlar, kars pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner