CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kars Baskılı Pasta Kutusu

Kars Baskılı Pasta Kutuları | Kars Pasta Kutusu | Kars Pasta Kutusu Fiyatları | Kars Baskısız Pasta Kutusu | Kars Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kars Pasta Kutusu Baskılı | Kars Pasta Kutusu Siparişi | Kars Baskılı Kutu | Kars Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kars pasta kutusu, kars baklava kutusu, kars pizza kutusu, kars lahmacun kutusu, kars pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kars baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kars baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kars baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kars pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kars baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kars Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kars baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kars pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kars pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars baskılı pasta kutusu, kars baskılı pasta kutusu fiyatları, kars pasta kutuları, kars pasta kutusu fiyatları, kars pasta kutusu imalatı, kars baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kars ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner