CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kars Baskılı Peçete

Kars Baskılı Peçete | Kars Baskılı Peçete Fiyat | Kars Baskılı Peçete İmalatçıları | Kars Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Kars Amblemli Peçeteler | Kars Baskılı Peçete Fiyatları | Kars Peçete Baskı | Kars Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken kars peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Kars Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için kars baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Kars baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Kars flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel kars askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken kars peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Kars baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Kars baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Kars amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Kars baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak kars baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars baskılı peçete, kars baskılı peçete fiyat, kars baskılı peçete imalatçıları, kars baskılı peçete yapan firmalar, kars baskılı peçete fiyatları, kars baskılı peçeteler, kars flesko baskı, kars garson katlama peçete, kars baskılı peçete siparişi, kars logolu peçete, kars amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner