Kars Chromolux Etiket

Kars Chromolux Etiket | Kars Chromolux Etiket Nedir | Kars Chromolux Etiket Fiyatları | Kars Chromolux Etiket Baskı | Kars Kromolüks Etiket | Kars Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kars Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kars chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kars chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kars chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kars kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kars chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kars chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kars chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kars kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kars choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kars choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kars etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars etiket, kars etiket fiyatları, kars barkod etiket fiyatları, kars baskılı etiket fiyatları, kars barkod, kars rulo etiket fiyatları, kars barkod fiyatları, kars rulo etiket, kars yapışkanlı etiket, kars barkod sistemi, kars barkod okuyucu, kars barkod okuyucu fiyatları, kars koli etiketi, kars tekstil etiketi, kars saten etiket, kars metal etiket, kars mat pp etiket, kars mat pe etiket, kars etiket baskı, kars mat polietilen etiket, kars lazer etiket, kars boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner