Kars Polietilen Opak Etiket

Kars Polietilen Opak Etiket | Kars Opak Pe Polietilen Etiket | Kars Opak Polietilen Etiket | Kars Opak Etiket | Kars Opak Etiket Fiyatları | Kars Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kars Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kars opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kars opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kars opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kars  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kars opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kars polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kars barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kars polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kars opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kars polietilen etiket, kars polietilen opak etiket, kars opak etiket fiyatları, kars opak etiket, kars opak polietilen (pe) etiket, kars sembol etiket, kars polietilen pe etiket, kars opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner